AresCAD’in Lisanslarını Yönetebileceğiniz Lisans Portalı

AresCAD’in yazılımcıları Alman Graebert firmasının lisanları yönetebilmemiz için tasarladığı müşteri portalına göz gezdirin.                                                         

 

Graebert’in ürün ve lisanslarızı yönetebileceğiz bir müşteri portalı bulunmaktadır. Bu sayede, ARES Commander, ARES Touch ve ARES Kudo lisanslarınızı kolayca yönetebilir ve kontrol edebilirsiniz.

Müşteri portalına linke tıklayarak ulaşabilirsiniz:

https://customer-portal.graebert.com/

Linke tıkladığınızda giriş “login” sekmesinden ya da hesabınız yoksa “create account” sekmesinden yeni bir hesap oluşturarak, Graebert Müşteri Portalı’na giriş yapabilirsiniz.

Hesap açmak:

Hesabınızı oluşturmak için bilgilerinizi doldurabileceğiniz yeni bir ekran önünüzde açılacaktır. Sonrasında e-posta adresinize gönderilen linke tıkladığınızda, hesabınız onaylanacaktır.

Gösterge Tablosu

Gösterge tablonuz “Ürünleriniz”, “Profiliniz” ve “Kuruluşunuz” hakkındaki bilgileri size gösterir.

 

Ürünler

Ürün sayfası sahip olduğunuz tüm ürünlerin bilgilerini gösterir. Bu sayfada ürün izin anahtarınızı ya da lisansınızı ekleyebilirsiniz. Eklenen ürün listede görünecektir.

 

 

Cihazlar

Cihaz sayfası cihazlarınızın listesini gösterir. Cihazlarınız belirtilen cihaz adıyla görüntülenecektir.  AresCAD’in lisanslama sistemi aynı anda 2 bilgisayarda lisanslı çizim yapabilmenize olanak sağlar. Bu sayede 2 bilgisayarınızda Ares Commander’ı kullanabilir ve hangi bilgisayarlar olacağına siz karar verebilirsiniz.

Organizasyon

Bu sekme, firmanız hakkındaki bilgileri gösterir. Kuruluş sayfası oluşturulmadıysa, “create a new organization” sekmesinde oluşturabilirsiniz. Bilgilerinizi eklediğinizde esnek lisanlarınızı yönetebilecek, firmanızda kimin hangi cihazları kullandığını takip edebileceksiniz.

 

AresCAD’in 30 günlük demosu

ARES Commander’ın yıllık, ömürlük ve esnek lisansları hakkında info@datakey.com.tr adresinden bilgi alabilir, aşağıdaki butona basarak bilgi formunu doldurduğunuzda 30 günlük demo sürümümüzü bilgisayarınıza indirebilirsiniz.