ARES Commander 2018 Nedir?

Karmaşık DWG dosyalarınızda ARES Commander’ın esnekliğini yaşayın. CAD ürünlerinden beklediğiniz tasarım araçları ve akıllı üretkenlik özellikleri ile maliyet tasarrufu sağlayın. Diğer CAD programlarına benzer arayüzü, üstün .dwg, .dxf vb. uzantılı dosya uyumluluğu, ömürlük lisans imkanı ile ARES Commander ideal bir çizim programıdır.

ARES Commander 2018 Nedir?

ARES 3’lü CAD Yazılımı: Masaüstü, Mobil, Bulut

Düşük maliyetli bir alternatiften çok daha fazlası olan ARES Commander, Graebert’in bilgisayar ve mobil cihazlardaki CAD çözümleri ile 30 yıllık deneyiminden yararlanıyor. ARES Commander 2 ve 3 boyutlu kullanımının yanında, benzersiz bir kullanıcı dostu lisanslama sunmaktadır:

  • Herhangi bir işletim sistemi: ARES Commander Windows, macOS veya çeşitli Linux işletim sistemlerinde çalışır.
  • 1 lisans satın alın ve herhangi bir bilgisayardan çalışın – Çapraz Cihazlı CAD Deneyimi: ARES Commander ile aynı kullanıcı aynı anda 2 bilgisayara kadar çalışabilir ayrıca diğer bilgisayarlarda çalışmak için oturum açabilir. Bilgisayarları farklı işletim sistemleri altında bile kullanabilirsiniz.
  • Her yerde CAD: ARES Commander‘ı satın aldığınızda, ARES Touch (Android ve iOS cihazlarınızda çalışmak için) ve bulut tabanlı çözümümüz ARES Kudo için 1 yıllık abonelik kazanırsınız.
  • Esnek ve uygun maliyetli lisanslama: Kalıcı lisans veya Flex lisans (ağ), bu size kalmış! Her yıl ödemek zorunda değilsiniz.
  • Her şey dahil: ARES Commander’ı satın aldığınızda 1 yıllık bir abonelik, e-posta desteği, ARES Kudo ve ARES Touch’a erişebilirsiniz.

ARES 3’lü CAD Yazılımının Avantajları

Alman Graebert firması kalitesi, üstün teknolojileri, inovasyona olan tutkuları ve dünya çapındaki milyonlarca kullanıcısı ile CAD endüstrisinde tanınırdır. Yazının başında açıklanan “Çapraz Cihazlı CAD Deneyimi” nin yanı sıra, ARES Commander’da sunulan temel özelliklerden bazıları şunlardır:

  • %100 DWG desteği: .dwg programdaki ana formattır. En yüksek uyumluluk düzeyini korumak için, bu popüler formatta çizimler oluşturabilir ve değiştirebilirsiniz.
  • Kullanıcı dostu ortam: Diğer CAD programlarındakine benzer arayüz, menü, komut ve fonksiyon ile kolay kullanım.
  • Benzersiz verimlilik özellikleri: Videolarda, çizim üretkenliğinizi artırabilecek bazı yeni özellikleri keşfedin.
  • 14 farklı dil seçeneği: İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Almanca, Lehçe, Çekçe, Rusça, Türkçe, Brezilya Portekizcesi, Japonca, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince ve Korece olarak kullanılabilir.
  • Gelişmiş programlama arayüzü: Geliştiriciler C ++, Tx, lisp, VSTA, DCL, Visual Studio, COM, Active X gibi çeşitli programlama dilleri için güçlü bir API bulacaklardır.

Aşağıdaki download linki üzerinden formu doldurarak programı bilgisayarınıza indirebilrisiniz…