Acronis, bugün Google Cloud ile yeni bir stratejik ortaklığı olduğunu açıkladı.

Acronis, bugün Google Cloud ile yeni bir stratejik ortaklığı olduğunu açıkladı ve teknoloji deviyle bütünleşerek yedekleme çözümlerini geliştirme niyetini ortaya koydu.

Acronis, iş ortaklarının ve müşterilerinin hem en kapsamlı veri koruma hem de mevcut en esnek veri yönetimi seçeneklerini sunma konusundaki taahhüdünde, ortaklığın mantıklı bir adım olduğunu söyledi.

Veri koruma çözümleri halihazırda bir dizi genel bulut sağlayıcısı, popüler hosting otomasyon platformları ve uzaktan izleme ve yönetim araçları ile yerel entegrasyon sunduğundan, Acronis için bu listenin bir diğer adıdır.

Acronis, bugün Google Cloud ile yeni bir stratejik ortaklık olduğunu açıkladı.

Google Cloud ile yapılan anlaşma, Acronis’in iş ortaklarının ve müşterilerin verilerini depolayabileceği bulut bölgelerinin sayısını, daha fazla sayıda ülkede kullanıcılara hızlı yükleme hızları ve veri egemenliğinin yanı sıra önemli ölçüde artıracaktır.

Acronis’in yedekleme, felaket kurtarma ve dosya senkronizasyonu ve paylaşım çözümlerinin gelecekteki sürümleri, zaten kullanılan milyonlarca müşteriye kolay ve hızlı veri koruma hizmeti sunarak iş ortaklarının işlerini büyütmelerine olanak tanıyan geliştirmelerle birlikte Google Cloud Platform’la entegre edilecek. Google Cloud Platformu.

Acronis başkanı John Zanni, “Google Cloud’un Acronis yedekleme ürünleriyle entegrasyonu kullanıcılarımızdan gelen en iyi taleplerden biri” diyor.

“Kamu bulut altyapısına yatırım yapan birçok işletme var. Onları Acronis ile kullanmasını kolaylaştırıyoruz. ”

Zanni, Google Cloud Platform’a kolay erişimin, kullanıcıların Kurtarma Zamanı Hedeflerini (RTO) azaltabilmelerini ve özellikle felaket kurtarma durumlarında Hizmet Seviyesi Anlaşması (SLA) hedeflerine ulaşabilmelerini sağlamanın daha fazla yararlarından söz ediyor.

Acronis, ortaklığın Google Cloud Platform’da çalışarak müşterilerinin veri koruma ihtiyaçlarını karşılamasına yardımcı olabilecek iş ortaklarına etkin bir şekilde yeni fırsatlar ve esneklik sağladığını ve Google’ın binlerce Acronis’in ortaklarını memnuniyetle karşılayacağından, yalnızca Acronis için fayda sağlamayacağını belirtti. ve pazardaki penetrasyonunu potansiyel olarak genişletir.

Google Cloud stratejik teknoloji ortakları direktörü Adam Massey, “Daha fazla esnekliğin, performansın ve ekonominin yanı sıra, müşterilerin daha fazla esneklik, performans ve ekonomi sunması nedeniyle depolama ürünlerimizden faydalandıklarını görüyoruz” diyor.

“Sektörde lider bir lider olan Acronis ile iş ortaklığı yaparak, müşterilerin veri koruma yolculuğunu daha da kolaylaştırmayı umuyoruz” dedi.