CAD Sektörünün Kalbi Architosh’un AresCAD Analizi ve Yorumu

Graebert, Autodesk’in popüler CAD uygulaması AutoCAD’e meydan okuyan birkaç şirketten biridir. AresCAD’de AutoCAD’de hazırladığınız dosyaları kolayca açabilir, yeni .dwg’ler oluşturabilir, kolayca kaydedebilir ve istediğiniz formatta çıktı alabilirsiniz. AresCAD alternatif CAD programı olmanın yanı sıra fiyat ve lisans tipolojisiyle de farkını ortaya koyuyor. Graebert gibi şirketlere göre, DWG dosyalarını görüntülemek ve düzenlemek için günden güne artan bir ihtiyaç haline geliyor ama maliyetler oldukça yüksek. Yüksek maliyetlere alternatif olarak geliştirilen üstün AresCAD’de bir lisans ile 5 farklı cihazda kullanım sağlayabilirsiniz.

Görsel 1. Ares 3’lü CAD

Graebert Satış ve Pazarlama Yöneticisi Cedric Desbordes Alman Graebert firmasının, Berlin’de AresCAD 2019’un eşsiz özelliklerini tanıttığı Global Toplantı’da, “DWG görüntüleme ve düzenleme yeni bir döneme giriyor” diyor ve ekliyor “Şu anda CAD yazılımı kullanan her bir masaüstü kullanıcısı için, üç ila beş kat daha fazla mobil ve bulut kullanıcısı olabileceğini tahmin ediyoruz. Bu milyonlarca potansiyel yeni kullanıcıya ulaşmamızı sağlıyor”.

Görsel 2. Ares Kudo

Alternatif CAD aslında yeni duyduğumuz bir kavram değil, yaklaşık 10 senelik bir geçmişi olduğunu söyleyebiliriz. Ancak, AresCAD’deki bulut özellikleri sayesinde bir lisans ile 5 cihaza kadar erişim imkanı diğer CAD programlarından ayrılan en can alıcı nokta olarak görülebilir. Kısacası AresCAD ile avantajlı CAD dünyasına bir adım atmış olursunuz. Ares’in 3’lü CAD çözümü esnek ve güçlü lisanslama, dağıtım ve yönetici kontrolü için tüm cihaz türlerini ve ölçeklerini kapsamaktadır.

AresCAD’in bilgisayarınızdaki versiyonu Ares Commander’ın yıllık, ömürlük ve esnek lisansları hakkında info@datakey.com.tr adresinden bilgi alabilir, aşağıdaki butona basarak 30 günlük demo sürümümüzü bilgisayarınıza indirebilirsiniz.