ARES Kudo – DWG Düzenleme için Online CAD

ARES 3’lü CAD Yazılımı, Masaüstü, Mobil ve Bulut’ta tüm platformların sunduğu en iyi özellikleri bir araya getirip, tüm cihazlarınızda yüksek sinerji yaratan bir kullanıcı deneyimi ile birleştirmiştir. ARES Kudo benzer CAD özelliklerini içerir.

ARES’in hedefi, bulutun çevikliğini ARES Commander’dan ARES Touch’a tüm çizimlerde sağlamaktır. İnternet tarayıcımızla ARES Kudo’ya erişebiliriz. CLOUD STORAGE’den daha fazla bulut depolama hizmeti bağlayabiliriz. Bu şekilde ARES Kudo, açtığımız bulut depolama hizmetlerinde, herhangi bir dosyayı aramamıza olanak tanıyan bir “merkez” haline gelir.

İnternet tarayıcınızda çalışan ARES Kudo’nun arayüzü.

BOX’a yüklenmiş dosyayı ARES Kudo’da açabilir ve doğrudan çevrimiçi olarak düzenleyebiliriz. ARES Kudo’daki araç çubuğunda bazı temel düzenleme veya oluşturma araçlarını bulabiliriz. Örneğin, dikdörtgenler, çizgiler veya yaylar oluşturabiliriz… Ayrıca klavyeden komutları girebilir veya “menüden” daha fazla özellik bulabilirsiniz. Örneğin, “mirror” komutunu nasıl yapabileceğimize bakalım. ARES Kudo CAD kullanıcılarının alışkın olduğu gibi çalışır. ARES Kudo’da açtığımız dosyada değişiklikler yaparsak, ARES Commander veya ARES Touch’ta açacağımız zaman otomatik olarak güncelleneceğini hatırlamakta fayda var.

ARES Commander ile çizimlerinizi .dwg, .dxf, .pdf gibi formatlarla export edebileceğiniz gibi, ARES Kudo’da paylaş butonuna basarak oluşturacağınız URL ile, dwg görüntüleyicisi olmayan kişiler ile internet linki üzerinden projenizi paylaşabilirsiniz.

ARES Kudo hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve ARES Kudo’nun ücretsiz deneme sürümünü edinmek için websitemizi ziyaret etmeyi unutmayın. – www.graebert.com – ARES Commander, ARES Touch ve ARES Kudo ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz info@datakey.com.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.