AresCAD ile 1 lisans ile 5 cihaza kadar erişim sağlayın!

   Ares 3’lü CAD Yazılımı

ARES 3’lü CAD Yazlımları; ARES Commander, ARES Touch ve ARES Kudo ile çizimlerinize sürekli ulaşın ve onları düzenleyin.

AresCAD’te 1 Lisans ile 5 Cihazı Nasıl Kullanabilirsiniz?

1- Bilgisayarınızda kullandığınız CAD programı Ares Commander (iş yerindeki bilgisayarınız)

2- Ares Kudo hesabıyla giriş yaptığınız diğer bilgisayarınızdaki Ares Commander (evdeki bilgisayarınız)

3- Bulut hesabınız ile her yerden dosyalarınıza erişebileceğiniz ve çizimlerinizi düzenleyebileceğiniz Ares Kudo

4- iOS ve Android işletim sistemli cep telefonunuzda kullandığınız uygulama Ares Touch

5- iOS ve Android işletim sistemli tabletlerinizde kullandığınız uygulama Ares Touch

30 yıldır Cad yazılımları üzerine araştırmalarını sürdüren köklü Alman şirketi Graebert tarafından 2004 yılından beri geliştirilen AutoCad’e olan benzerliği ile dikkat çeken Ares Commander, 2 ve 3 boyutlu çizimleriniz için ideal bir programdır.

AresCAD’deki Bulut Hesabınız Ares Kudo

ARES’in hedefi, bulutun çevikliğini ARES Commander’dan ARES Touch’a tüm çizimlerde sağlamaktır. İnternet tarayıcımızla ARES Kudo’ya erişebiliriz. CLOUD STORAGE’den daha fazla bulut depolama hizmeti bağlayabiliriz.

İnternet Tarayıcınızda Çalışan ARES Kudo’nun Arayüzü

AresCAD Nedir?

Dwg formatında kaydedilmiş dosyalarınızı, Ares Commander’da rahatlıkla açabilir, yeni çizimlerinizi yine dwg formatında kaydedebilirsiniz. Alman kalitesi ile Cad tabanlı programlar arasında önemli bir yere sahip olan Ares Commander, uygun fiyatı ve ömürlük lisans imkanı ile kullanıcılarının beğenisini kazanmıştır.

AresCAD’in Arayüzü

Dünya çapında 1.000.000’un üzerinde kullanıcısı bulunan Graebert’in geliştirdiği ARES Commander, Türkçe de dahil olmak üzere 14 ayrı dilde kullanılabilir. Graebert şirketi, aynı zamanda Dünya’da pek çok kullanıcısı bulunan 3 boyutlu katı modelleme programı SolidWorks’ün de yazılımlarını geliştirmektedirler.

AresCAD’in 30 günlük demosu

ARES Commander’ın yıllık, ömürlük ve esnek lisansları hakkında info@datakey.com.tr adresinden bilgi alabilir, aşağıdaki butona basarak 30 günlük demo sürümümüzü bilgisayarınıza indirebilirsiniz.