ARES Commander’ın Arayüzü

Alman menşeli ARES Commander ile alışkın olduğunuz CAD deneyimini, akıllı üretken çizim özellikleri ve uygun lisans bedelleri ile elde edin. Diğer CAD programlarına benzer arayüzü, üstün .dwg, .dxf vb. uzantılı dosya uyumluluğu, 2 ve 3D çizim imkanı ve ömürlük lisans fırsatı ile ARES Commander ideal bir çizim programıdır.

ARES Commander 3 ayrı çizim arayüzü sayesinde CAD’deki alışkanlıklarınızı değiştirmez ayrıca programın arayüzünü pencerenin sol üst kısmında bulunan sekmeden kolayca değiştirebilirsiniz.

ARES Commander’daki Classic Arayüz

ARES Commander’daki 3 Boyutlu Çizim Arayüzü

ARES Commander’daki Çizimli ve Ek Açıklamalı (Drafting and Annotation) Arayüz

Eğer arayüzün veya komut satırının rengini, ikonların görsellerini, klavye ya da fare kısayollarını değiştirmek isterseniz, ARES’in kırmızı ikonuna basıp ardından en alttaki seçenekler sekmesine bastığınızda karşınıza görseldeki sekme gelecektir.

Böylelikle dilerseniz arayüzü beyaz olarak da kullanabilirsiniz.

Uzmanlar ARES Commander’ın siyah olarak kullanılması durumunda gözlerinizde oluşabilecek zorlanmanın daha az olacağını belirtmektedirler.

Buna ek olarak, ARES Commander Seçenekler sekmesindeki ”Bul” satırına “ekran” yazdığınızda, ekran renklerini nasıl değiştirebileceğinizi, ya da “ikon” yazdığınızda ikonları alışkın olduğunuz CAD programlarına nasıl dönüştürebileceğinizi ARES Commander’ın kolay arayüzü sayesinde görebilirsiniz.

ARES Commander’ın üstün “Seçenekler” Arayüzü

Alman Graebert firması kalitesi, üstün teknolojileri, inovasyona olan tutkuları ve dünya çapındaki milyonlarca kullanıcısı ile CAD endüstrisinde tanınırdır. ARES Commander, ARES Touch ve ARES Kudo Alman Graebert şirketinin 30 yılı aşkın teknoloji uzmanlığı ile geliştirdiği eşsiz CAD yazılımlarıdır. Bilgisayarınızdaki ARES Commander’ın özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için, sağ üstteki düğmeyi kullanarak veya F1 tuşuna basarak YARDIM’ı ziyaret edebilirsiniz. ARES Commander, ARES Touch ve ARES Kudo ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz info@datakey.com.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Aşağıdaki görsele tıkladığınızda, formu doldurup ARES Commander’ı bilgisayarınıza indirebilirsiniz…