2018’in en iyi 7 CAD teknolojisinden biri Greabert’in geliştirdiği ARES CAD

2018 yılında CAD endüstrisinde gelişen teknolojilerin getirdiği teknolojik trendler hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Cadalyst’ın editörleri, 2018’in en son teknoloji trendlerini bildiriyor. Bu indirme linkini takip ederek CAD dünyasının öncülerine ve son yeniliklere göz atabilirsiniz: http://info.cadalyst.com/1416-cadtrends2018

Dijital Çizim Platformu Onshape’in CEO’su Jon Hirschtick, 2018’in bulut tabanlı CAD için “kırılma noktası” olacağına inanıyor. Mühendislerin işlerinin büyük bir kısmını önümüzdeki 5-10 yıl içinde çevrimiçi olarak yanlarında taşıyacaklarını düşünüyor.

 

Graebert’in satış ve pazarlama sorumlusu Cedric Desbordes, Artık pazarın tamamen değiştiğini eskiden AutoCAD’e alternatif arayan firmaların yalnızca 2D çizim için program geliştirdiklerini ancak bugüne gelindiğinde ise müşterilerin BIM, 3D model, yapay zeka gibi CAD ihtiyaçlarının da doğduğunu ve değişime ayak uydurabilmek için gelişimin şart olduğunu söylüyor.

DWG dosyalarınızda ARES Commander’ın esnekliğini yaşayın. CAD ürünlerinden beklediğiniz tasarım araçları ve akıllı üretkenlik özellikleri ile maliyet tasarrufu sağlayın. Diğer CAD programlarına benzer arayüzü, üstün .dwg, .dxf vb. uzantılı dosya uyumluluğu, ömürlük lisans imkanı ile ARES Commander ideal bir çizim programıdır.

ARES Commander, ARES Touch ve ARES Kudo ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz info@datakey.com.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Referanslar

https://www.graebert.com/blog/white-paper/graebert-makes-top-7-cad-technology-trends-2018/