AresCAD: Windows, MacOS ve Linux işletim sistemleri için DWG tabanlı CAD yazılımı

2D ve 3D DWG çizimlerini oluşturmak ve değiştirmek için Alman menşeli AresCAD’in çevikliğini deneyimleyin. Diğer CAD programlarında kullandığınız üretkenlik araçlarını önemli bir maliyet tasarrufuyla kullanın.

Ares 3’lü CAD Yazılımı:  Masaüstü ve dizüstü bilgisayarınızda Ares Commander, internet üzerindeki bulut hesabınız Ares Kudo ve tablet ve telefonunuzdan erişebileceğiniz Ares Touch.

AresCAD’in üstün yenilikleri

 

Herhangi bir işletim sistemi: AresCAD Windows, macOS veya çeşitli Linux işletim sistemlerinde kurulabilir.

Daha önceden alıştığınız gibi çevrimdışı çalışabilirsiniz: AresCAD ile dizüstü ya da masaüstü bilgisayarlarınızda alıştığınız gibi çalışabilirsiniz.

1 lisans satın alın ve 2 bilgisayarda kullanın: AresCAD ile aynı kullanıcı 2 bilgisayara kadar çalışabilir. Örneğin iş yerinizde ve evinizdeki iki bilgisayara da AresCAD kurabilir ve lisanslı olarak kullanabilirsiniz. Bilgisayarların farklı işletim sistemlerinde olmaları da farketmez.

Her yerde CAD: AresCAD’i satın aldığınızda, ARES Touch (Android ve iOS cihazlarınızda çalışmak için) ve bulut tabanlı çözümümüz ARES Kudo için 1 yıllık abonelik kazanırsınız.

Destek dahil: AresCAD’i satın aldığınızda, tüm güncellemelerin yanı sıra e-posta yoluyla Destek Masamıza erişim için 1 yıllık abonelik kazanırsınız.

İnternet üzerindeki CAD hesabınız Ares Kudo:

ARES Kudo, AresCAD’de yerleşiktir ve Google Drive®, Box®, Dropbox® ve OneDrive® gibi popüler bulut depolama servislerinde saklanan DWG dosyalarına erişmenizi, bunları oluşturmanızı ve değiştirmenizi sağlar. AresCAD’de kaydettiğiniz herhangi bir değişiklik anında senkronize edilir. Dosyalarınız tüm bilgisayarlarınızda ve mobil cihazlarınızda sizi takip eder ve her zaman günceldir.

Çizimlerinizi çevrimiçi paylaşabilmek için bir URL paylaşın:

AresCAD ile çizimlerinizi .dwg, .dxf, .pdf gibi formatlarla export edebileceğiniz gibi, Ares Kudo’da paylaş butonuna basarak oluşturacağınız URL ile, dwg görüntüleyicisi olmayan kişiler ile internet linki üzerinden projenizi paylaşabilirsiniz. Bir dosyayı e-posta ile gönderdiğinizden farklı olarak, View-only bağlantısı ile paylaştığınız zaman tam kontrole sahip olursunuz. Sizin kararınıza göre dosyaya her an en güncel olarak ulaşılabilir ya da erişimi istediğiniz zaman kesebilirsiniz.

AresCAD, AutoCAD LT’nin fiyatına kıyasla oldukça uygundur. 2014 senesinden beri senelik kiralama modeline geçen AutoCAD’e ve AutoCAD LT’ye kıyasla ömürlük bir çözümdür. AresCAD ömürlük lisansı ile AutoCAD ve AutoCAD LT’nin aksine yenileme gerektirmeden ömür boyu sizinledir, yalnızca yeni güncelleme almak istediğinizde para ödersiniz. Senelik olarak kiralamaya kıyasla oldukça hesaplı bir yöntem olan AresCAD ile tasarruf edin. AutoCad LT fiyatı ve Autocad fiyatı hakkında bilgi almak programı daha detaylı incelemek için info@datakey.com.tr adresine başvurabilir, bize ulaşabilirsiniz.