Acronis Backup 12.5’i Denediniz Mi ?

Acronis Backup 12.5’i Denediniz mi ?

Backup ve imaj dağıtımında sektörün önde gelen firmalarından Acronis sunucu, istemci, sanal makina yedeklerinde teknolojiyi yakalama ve sonu gelmez tehditlerden korunma adına yeni versiyona geçişi öneriyor.

Acronis Backup, 21 farklı platform desteği ile tüm fiziksel, sanal, bulut ve mobil ortamlarını koruma altına alıp, web tabanlı Türkçe destekli ara yüzünden yedekleme yönetimini yapabilir, Her büyüklükte işletme için geçerli olabilecek, çoklu yönetici/lokasyon/departman bazında yönetim gerçekleştirebilirsiniz.


  • Mac Desteği ve Mac modelleri arası Universal Restore
  • Vmware Free ESXI Desteği
  • Türkçe Dil Seçeneği
  • Bulut Yedekleme
  • Ücretsiz Ransomware Koruması: Benzersiz Acronis Active Protection ile sunucu, istemci ve yedek verilerinizi fidye virüsü olarak bilinen şifreleme virüslerine karşı koruyabilirsiniz.
  • Instant recovery: Instant Recovery desteği ile fiziksel ve sanal makine yedeklerinizi 1 dakikadan daha kısa sürede çalıştırabilirsiniz

Acronis Notary ve Acronis ASign: Blockchain teknolojisi temelli doküman doğrulama ve dosyalar için elektronik imzala desteği ile dokümanlarınıza üst düzey koruma sağlayabilirsiniz.

Detaylı bilgi almak ve POC& Eğitim talepleri için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.


İletişim:

Cumhuriyet Mh. Libadiye Cd. Meşecik Sk. Sümerler İş Merkezi No: 1/3 (DSİ Karşısı)  Üsküdar İstanbul

info@datakey.com.tr
Tel: +90 (216) 521 10 70
Fax: +90 (216) 521 10 85