ARES Kudo’yu Çizimlerinizi Yedeklemek için Kullanın

Elektronik çizimlerinize ve arşivlerinize ulaşamadığınız oldu mu? Eğer olduysa bunun ne kadar büyük bir problem olduğunu bilirsiniz. Günümüzde pek çok kullanıcı verilerini yedeklemediği için olası felaketlerde kaybetmektedir, bu problemin önüne geçmek için ARES size Kudo’yu sunuyor. Daha önceden kaydedilmiş ya da yeni oluşturacağınız DWG dosyalarınızı ve çok daha fazlasını ARES Kudo’nun çevrimiçi platformunda saklayabilir, ihtiyacınız olduğunda .dwglerinizi herhangi bir tarayıcıda görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

DWG formatında görüntülediğiniz ve düzenlediğiniz dosyalarınız istediğiniz her an sizinle olabilir. Böylece ARES Kudo herhangi bir dosyayı aramamıza olanak tanıyan bir “merkez” haline gelir.

Bir harici disket ya da farklı yollar ile de dosyalarınızı depolayabilirsiniz, fakat bu yöntemler ile dosyalarınızı dilediğiniz anda, dilediğiniz bilgisayarda görüntüleyemezsiniz. ARES’in hedefi, bulutun çevikliğini ARES Commander’dan ARES Touch’a tüm çizimlerde sağlamaktır. Bilgisayarınız, tabletiniz ya da telefonunuzdaki internet tarayıcınızla ARES Kudo’ya erişebiliriz.

ARES Kudo hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve ARES Kudo’nun ücretsiz deneme sürümünü edinmek için websitemizi ziyaret etmeyi unutmayın. https://kudo.graebert.com

ARES Kudo’ya Greabert hesabınız ile giriş yapabilir,  sağ tarafta bulunan “CLOUD STORAGE”den daha fazla bulut depolama hizmetine bağlanabilirsiniz: Google Drive, Box, Onshape, Trimble Connect, Dropbox, OneDrive, WebDaV vb.

ARES Kudo’nun Arayüzü ve ARES Kudo’da çizim düzenleme

ARES Commander, ARES Touch ve ARES Kudo ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz info@datakey.com.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.