ARES Kudo ile Bulut Üzerinde CAD Dosyalarını Görüntüleyin ve Paylaşın

Graebert firmasının kurucusu Robert Graebert tarafından 2013 yılında tanıtılan ARES Kudo ile çizimlerinizi, Bulut’a göndererek mobil telefonunuzdan, tabletinizden ya da bilgisayarınızdan açabilirsiniz. Graebert’in bulut tabanlı CAD çözümü Onshape® ile olan işbirliği sayesinde, Ares Kudo’nun benzerleri arasında öncül olduğu söylenebilir.

C:\Users\DestekUser1\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\kudo.jpg

ARES Kudo ile Bulut Üzerinde CAD Dosyalarını Görüntüleyin ve Paylaşın

Graebert’in CAD tabanlı program kullanıcıları için devrim niteliğinde olan yazılımı ARES Kudo, Windows, MacOS® ve Linux ile ARES Touch ise Android® ve iOS® ile tamamen bağlantılıdır.

Bulut tabanlı online çözümümüz, .dwg uzantılı dosya görüntüleme ve düzenleme seçenekleriyle kullanıcılarına çeşitli olanaklar sunmaktadır. Zengin .dwg düzenleme komutlarının yanı sıra ARES Kudo, Windows tabanlı uygulamalarını Bulut’a taşımak isteyen geliştiriciler için de kolaylaştırıcı bir yazılımdır. ARES Kudo’nun programlama arayüzü, C ++ veya Lisp gibi CAD uygulamalarının geliştiricileri tarafından yaygın olarak kullanılan programlama dillerini de desteklemektedir. ARES Kudo; Box®, Dropbox® veya Google® Drive gibi en popüler Bulut uygulamaları ile de entegre olarak kullanabilir.

C:\Users\DestekUser1\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\ares-kudo-experience-600x400.jpg

ARES Kudo’nun Yeni Sürümle Birlikte Daha da Gelişen Özellikleri

ARES Kudo, ARES Commander ve ARES Touch Bulut’un çevikliği ile güçleniyor:

  • Buluttaki tüm DWG dosyaları için “Hub”

Dosyalarınızı bulut depolama alanına yüklemek, merkezi bir yerden taramak veya aramak için ARES Kudo’yu kullabilirsiniz.

  • Basit bir İnternet tarayıcısı üzerinden herhangi bir cihazda DWG uzantılı çizimlerinize erişin

ARES Kudo üzerinden çizimlerinize ulaşmak için, www.kudo.graebert.com adresinden giriş yapabilir ve tüm dosyalarınıza anında erişebilirsiniz.

  • Bir projenin cihazlar ve kullanıcılar genelinde sürekliliği

ARES Kudo’nun ARES Commander ve ARES Touch ile entegrasyonu sayesinde, aynı proje üzerinde işbirliği yapan tüm kullanıcılar zaman kaybetmeden dosyalarını güncellerler.

  • Geliştirilmiş işbirliği ve iş akışları

Basit bir URL uzantısı ile dış kullanıcıların projeyi görebilmeleri kolaylıkla sağlanabilir.

Graebert ayrıca yakın zamanda ARES Kudo’nun, Bentley® MicroStation®’ın .dgn dosyaları veya Autodesk® Revit®’in .rvt dosyaları gibi farklı uzantılı dosyaları da destekleyip okuyabileceğini belirtmektedir. Bu nedenle ARES Kudo’nun, .dwg dosyalarını düzenlemenin yanı sıra, ARES Kudo, bir projenin tüm dosyaları için izleyici ve merkez olma tutkusu devam etmektedir.

ARES Commander’ın özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için, sağ üstteki düğmeyi kullanarak veya F1 tuşuna basarak YARDIM’ı ziyaret edebilirsiniz.

ARES Commander ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz info@datakey.com.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.