Ares Commander Çizgi Stilleri

Bu yazıda ARES Commander ile linetypes ve linetype stillerini nasıl değiştirebileceğinizi öğrenin. Bir CAD çizimi üzerinde çalışırken, ARES Commander’da “çizgi stilleri” olarak da bilinen farklı çizgi tipi dosyalarını nasıl import edeceğinizi görebilirisiniz.

Ares Commander Çizgi Stilleri

LINE STYLE_İletişim Kutusunu Açma

Yukarıdaki videoda, ARES Commander CAD programındaki çizgi tiplerini nasıl değiştirebileceğinizi ayrıntılı olarak öğrenebilirsiniz. Çizgi Stilleri iletişim kutusuna gitmek için, görseldeki adımları izleyebilirsiniz.

LOAD tuşuna basın ve birkaç seçeneğin göründüğünü unutmayın. Çizgi stilleri tanımları .lin uzantılı bir dosya adına eklenmiştir. Diğer çizgi stili dosyalarını oluşturmak, kullanmak ve paylaşmak ARES Commander ile oldukça kolaydır. ARES Commander, alıştığınız CAD alternatiflerindeki gibi farklı çizgi stilleri kombinasyonları sunar.

Video kanalımızdaki videoların yanı sıra, ARES Commander hakkında daha fazla bilgi edinmek için, yazılım tarafından sunulan kapsamlı YARDIM seçeneklerini ziyaret edebilirsiniz. ARES Commander ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz info@datakey.com.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.