ARES Commander’daki DWG çizimlerini ARES Kudo’da link ile paylaşın

ARES Commander’ın ömürlük lisansını satın aldığınızda bir yıl boyunca tamamen ücretsiz olarak size sunulan yazılımlardan biri olan ARES Kudo sayesinde çizimlerinizi paylaşmak artık çok kolay.

https://www.youtube.com/watch?v=pjZc6jc1UG8&t=19s

ARES Kudo ile bilgisayarınızdaki çizimlere herhangi bir internet tarayıcısından ulaşabilir, çizimlerinizi düzenleyebilir ve kaydedebilirsiniz. Kaydettiğiniz çizimleri bilgisayarınızdaki ARES Commander ile yeniden açabilirsiniz. İnternetteki bulut hesabınız ARES Kudo ile artık verilerinizi kaybetmeyecek ve onlara sürekli ulaşabileceksiniz.

 

    İnternet tarayıcınızda çalışan ARES Kudo’nun arayüzü.

ARES Commander ile çizimlerinizi .dwg, .dxf, .pdf gibi formatlarla export edebileceğiniz gibi, ARES Kudo’da paylaş butonuna basarak oluşturacağınız URL ile, dwg görüntüleyicisi olmayan kişiler ile internet linki üzerinden projenizi paylaşabilirsiniz.

 

ARES Kudo ile dwg linki paylaşımı.

Linki kopyalayıp gönderdiğinizde, çiziminizi paylaşmış olacaksınız. Böylelikle ek lisans alımına ya da ek ücrete gerek kalmadan çizimlerinizi gönderebilirsiniz. ARES Kudo’yu herhangi bir internet tarayıcısında çalıştırabilir ve projelerinize erişebilirsiniz. 30 günlük ARES Kudo deneyimi için  https://kudo. graebert.com adresinde hesap oluşturabilirsiniz.

ARES Commander, ARES Touch ve ARES Kudo Alman Graebert şirketinin 30 yılı aşkın teknoloji uzmanlığı ile geliştirdiği eşsiz CAD yazılımlarıdır. Bilgisayarınızdaki ARES Commander’ın özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için, sağ üstteki düğmeyi kullanarak veya F1 tuşuna basarak YARDIM’ı ziyaret edebilirsiniz.

ARES Commander, ARES Touch ve ARES Kudo ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz info@datakey.com.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.