Policy Patrol – Exchange Signature & Disclaimer Yazılımı

Exchange İmzası ve Feragat Yazılımı


En başarılı disclaimer (altbilgi) çözümü!

Kullanıcıya, gruba, organizasyona göre özelleştirilebilen disclaimer

Gönderdiğiniz E-postalarınıza eklenecek sofistike altbilgi ye (disclaimer) mi ihtiyacınız var? Policy Patrol sizlere Active Directory alanları ile tam uyumlu, kullanıcı, grup, e-posta adresi bazlı çalışabilen en etkin disclaimer ürününü sunuyor.

Eklenecek imzaları, gönderene, alıcıya, konuya, içeriğe ve daha pek çok özelliğe göre otomatik olarak değiştirme yeteneği. Kural bazlı yapısı ile e-postalarınızı reklam aracı olarak dahi kullanabilirsiniz.


Policy Patrol – Exchange Signature & Disclaimer Yazılımı

Global ve Kullanıcı Tabanlı E-posta Sorumluluk Reddi Beyanları:

Policy Patrol Feragatnameleri, Exchange Server 2016, 2013, 2010, 2007 ve 2003 için E-posta İmzası ve Feragat Yazılımı olup, her e-postaya eklenen genel feragatnameleri tanımlamanıza veya yalnızca belirtilenlerden gelen e-postalara eklenen kullanıcı tabanlı feragatnameleri yapılandırmanıza izin verir kullanıcılar, gruplar “Alanlar veya hatta LDAP sorguları”

Kullanıcı Tabanlı Sorumluluk Reddi Beyanları:

Exchange feragatnameleri ile yalnızca belirtilen kullanıcılardan, gruplardan veya alanlardan gelen e-postalara eklenecek şekilde yapılandırabilirsiniz.

Bir kullanıcının Active Directory özniteliğine bağlı olarak belirli bir sorumluluk reddi beyanı da ekleyebilirsiniz.

Şarta Dayalı E-posta Sorumluluk Reddi Beyanları:

Bir koşula bağlı olarak belirli bir e-posta reddi ekleyebilir veya silebilirsiniz.

Koşulların bazı örnekleri, belirli bir gönderen veya alıcı, bir ekin veya başlığın varlığı veya konuyla veya cilde belirli bir kelimedir.

Bazı feragatnameleri tetiklemek veya bastırmak için konu alanında dahili kodlar da oluşturabilirsiniz.

İlke Devri Yasal Uyarıları, mesaj gönderilmeden önce kodu otomatik olarak kaldıracaktır.

Tüm E-posta İstemcileri ve Mobil Cihazlar için Destek:

Policy Patrol, Exchange Server ile bütünleştiği için e-posta imzaları, Outlook, Outlook Web App (OWA), iPad, iPhone, Android, Windows Phone, Blackberry ve diğerleri dahil herhangi bir e-posta istemcisinden veya mobil cihazdan gönderilen e-postalara eklenebilir.

Farklı İç ve Dış Sorumluluk Reddi Beyanları Uygula:

Politika Patrol Feragatname, dahili ve harici olarak gönderilen e-posta mesajlarını ayırt edebilir ve her biri için farklı sorumluluk reddi beyanları ekleyebilirsiniz.

(Policy Patrol’un Exchange Server 2016, 2013, 2010, 2007 veya 2003’te kurulmasını gerektirir).

Gönderilmiş Öğelerdeki Feragatname ve İmzalar bölümüne bakın:

Policy Patrol Feragatnameleri, bir kullanıcının gönderilmiş Öğelerini, eklenen feragatnameyi ve imza göstermek üzere otomatik olarak güncelleştirebilir.

Bu açık avantajlara sahiptir; bir e-posta reddi eklendiğini gösteren kanıt elde edersiniz, e-posta imzanızın biçimlendirmesini kontrol edebilirsiniz ve e-posta arşiviniz yasal olarak doğru olacaktır.

Tüm bunlar, feragat ve imzanın kullanıcılar tarafından düzenlenemeyeceği veya kaldırılamayacağı konusunda huzur verir.

Birleştirme Alanları:

Politika Devriyesi feragatname veya imzadaki Active Directory birleştirme alanlarını (kullanıcı adı, telefon numarası ve e-posta adresi gibi) kullanarak bireyselleştirilmiş imzalar ve feragatlar ekleyebilir.

Kullanışlı bir önizleme aracı, kullanıcının gerçek Active Directory bilgilerini şablonda ön izlemenizi sağlar.

Ayrıca, tarih, alıcı e-posta adresi ve alıcının adı gibi ileti alanları da mevcuttur.

Yanıtlarda Farklı Feragatlar veya İmza:

Politika Devri Tetkikleri, ilk e-postanıza (örneğin tam adresiniz dahil) daha sonra, her bir e-postada daha kısa bir imza (örneğin, yalnızca adınız, şirketinizin ismi ve telefon numarası) eklemenizi sağlar.

Yanıtların En Son Metninden Sonra İmzayı Yerleştir:

Policy Patrol Feragatnameleri ile, cevapları ve iletilen mesajları en son girilen mesaj metninin arkasına imza veya e-posta reddi koyabilirsiniz. Bu, tüm imzaların e-postanın altına eklenmesini önler.

Birden Fazla Sorumluluk Reddinden Kaçınmak İçin Policy Patrol:

Mevcut bir red için mesajlar arar, Politika Devrini, yanıtlarken veya iletirken birden fazla sorumluluk reddi beyanı eklemeyi önleyebilir.

Resimler ve Tablolarla Biçimlendirilmiş Feragatname:

Feragatnamelerinize ve e-posta imzalamalarınıza resim ve tablolar ekleyebilirsiniz.

Ayrıca, yazı tipi türü, boyutu, rengi, cesur ve altı çizili gibi biçimlendirme uygulayabilirsiniz.

HTML sorumluluk reddi beyanları için HTML kaynağını doğrudan düzenleyebilirsiniz.

Feragatnameyi e-posta mesajına koymak yerine, bir feragatnameyi mesaja düz metin eki olarak da ekleyebilirsiniz.

Mobil cihazlara HTML imzaları ekleyin:

Tüm cep telefonları, e-posta imzalarını düz metin biçiminde gönderir; bu, e-posta imzalarının, mobil cihazlardan gönderilen mesajlar için herhangi bir resim veya biçimlendirme içeremediği anlamına gelir.

Politika Devriyesi ile, bu mesajları html’ye dönüştürebilir ve düz metin olarak gönderilenler ve cep telefonlarından gelen tüm e-postaların profesyonel bir html imzası içerdiğinden emin olabilirsiniz.

E-posta Markalaştırma:

Policy Patrol Feragatnameleri, giden e-postalarınızı HTML şablonunu kullanarak e-posta iletişimlerinize profesyonel bir görünüm kazandırmak için biçimlendirmenize olanak tanır.

E-posta markalaşma, göze hoş gelen şeylerden daha fazlasını sunar; okunabilirliği geliştirir ve yeni bir pazarlama fırsatı yaratır.

Policy Patrol Feragatnameleri örnek şablonlarla birlikte gönderilir.

Gönderenin avatarını e-postanın imzasına ekleme:

E-posta imzanızı kişiselleştirmek için gönderenin avatarını (küçük resim) e-posta imzasına ekleyebilirsiniz.

Bu, her çalışanın resmini Active Directory’ye yüklemenizi gerektirmez. Bunun yerine, çalışanlar resimlerini gravatar.com’a yükleyebilir, böylece Policy Patrol otomatik olarak çalışanın resmini e-posta imzasına ekleyebilir.

Diğer birçok program da CRM sistemleri, yardım masaları ve destek sistemleri gibi gravatardan faydalandığından çalışanın yalnızca her program için ayrı ayrı yerine resimlerini yüklemesi gerekecektir.

E-posta imzasında vCard’ı QR Kodu olarak ekleyin:

Policy Patrol, göndericinin vCard’ını QR Code biçiminde ekleyebilir. Alıcının yapması gereken şey, QR Kodunu mobil cihazlarıyla taramaktır ve gönderenin iletişim ayrıntıları kişi listesine eklenecektir.

Şifreli ve Dijital İmzalı E-postalar için Destek:

Policy Patrol Feragatnamesi, PGP ve S / MIME şifrelenmiş veya dijital olarak imzalanmış e-postalar için feragatnameler ekleyebilir veya bastırabilir.

Kartvizit ekleyin:

Policy Patrol Feragatnameleri otomatik olarak bir vCard’ı (Business Card) giden postalara (yeni) alıcılara ekleyebilir.

Otomatik Yanıtlar:

Policy Patrol Feragatnameleri, varolan kullanıcılar ve şirketten ayrılan çalışanlar için otomatik yanıt göndermenizi sağlar.


Sistem Gereksinimleri

  • Windows Server 2003, 2008 veya 2012.
  • Microsoft Exchange Server 2016, Exchange Server 2013, Exchange Server 2010, Exchange Server 2007, Exchange 2003 (veya Windows Small Business Server 2003, 2008, 2011), Lotus Domino veya diğer posta sunucuları.
  • Microsoft .NET Framework 2.0 (eğer yüklü değilseniz, Policy Patrol yüklemesi sizin için bu dosyayı indirecektir).

Maliyet Etkili Esnek Kullanıcı Lisansı

Politika Devri Hakkındaki Feragatnameler ile, yalnızca feragatname kullanacak olan kullanıcılar için lisanslar satın alırsınız. Tüm kullanıcılarınız için lisans satın almak zorunda değilsiniz. Daha sonraki bir aşamada daha fazla kullanıcı istiyorsanız, ek kullanıcı lisansı satın alabilirsiniz.