ARES Map™: CBS için CAD, CAD için AresCAD

ARES® Map™, GIS içeriklerinin ve tam özellikli dwg tabanlı CAD sisteminin zekasını bir araya getiren karma bir çözümdür. ARES Map ile oluşturulan haritalar ve kat planları, dwg’ye kaydedilir; bu dwgler akıllı CBS özellikli bilgileri de içermektedir.

  • ARES Map™ Esri® çözümlerini kullanan GIS kullanıcılarının, CAD çizimleri hakkında bilgi toplamaları, kullanıma hazır haritalar ve coğrafi referanslı bilgiler ile DWG çizimlerini oluşturmaları ve aynı zamanda bilgileri değiştirmeleri için mükemmel bir yardımcıdır.
  • ARES Map™ CAD kullanıcıları için kullanıma hazır haritalar ve coğrafi referanslı bilgiler ile DWG çizimlerini oluşturmak ve değiştirmek için tüm taslak araçlarını birleştirmektedir.

ARES Map ™, GIS teknolojisinde dünya lideri ArcGIS® Esri Online tarafından desteklenmektedir ve aynı zamanda 7 milyondan fazla profesyonel tarafından güvenilen Graebert’in popüler dwg tabanlı CAD platformu olan ARES Commander™ ‘e dayanmaktadır.

CBS kullanıcıları için mükemmel CAD çözümü

  • Herhangi bir CAD çizimi oluşturmak veya değiştirmek için eksiksiz bir DWG tabanlı CAD yazılımı.
  • CAD bilgilerini CBS özellikli varlıkları düzenlemek ve dönüştürmek için benzersiz araçlar.
  • Özellik hizmetlerinizi ArcGIS® Online ile düzenleyin ve senkronize edin.
  • CBS içeriğinizi doğrudan ARES Map’te görüntüleyin ve değiştirin.

30 yıldır CAD üzerine çalışmalarını sürdüren Alman yazılım şirketi Graebert’in geliştirdiği AresCAD; 2 ve 3 boyutlu çizim imkanı, %99 arayüz ve DWG uyumluluğu, öğrenme gerektirmeyen AutoCAD’e benzer arayüzü, ömürlük ve uygun fiyatlı lisans bedeli sayesinde size iyi bir çizim ortağı olacaktır. ARES Map ve AresCAD hakkında daha detaylı bilgi almak için info@datakey.com.tr adresine başvurabilir, bize ulaşabilirsiniz.