ARES Commander’daki Lisp, C, C++, VSTA gibi Uygulama Arabirimleri

ARES Commander’daki Lisp, C, C++, VSTA gibi Uygulama Arabirimleri

ARES Commander, kendi fonksiyonlarınızı ve eklentilerinizi oluşturmak için size bir dizi programlama dili ve arayüzü sağlar:

• LISP

• C/C++

• Uygulamalar için Visual Studio (Visual Studio for Applications- VSTA)

• Delphi

• Ortak Nesne Modeli (Common Object Model- COM)

• Design Runtime Extension (DRX)

• DraftSight API

Çizimlerdeki nesneleri veya Çizim Kaynağı paletini, nesne bağlama ve yerleştirme nesnelerini kullanarak diğer uygulamalardan içerik ekleyebilirsiniz.

ARES Commander, yerleşik bir LISP yorumlayıcısının yanı sıra Microsoft VSTA (uygulamalar için görsel stüdyo araçları) ve .NET dillerini kullanan bir IDE (entegre geliştirme ortamı) içerir. Program ayrıca ADS, C ++, ARES kullanıcı arayüz fonksiyonları dahil olmak üzere bir CFx / DRX API, Open Design Alliance, Delphi, COM’dan Teigha geliştirme platformunun eklentilerini, araç çubuklarını ve menü makrolarını da içerir.

ARES OEM (Orijinal Ekipman Üreticisi) ve ActiveX dahil geniş bir yelpazedeki API özelliklerine sahip üçüncü taraf geliştiriciler için bağımsız bir versiyondur. Graebert, bağımsız yazılımlarını oluşturma konusunda ortakları destekler aynı zamanda tek lisans, değişken lisans ve toplu lisans gibi çeşitli lisanslama modelleri sunar. ARES OEM’in CAD ile kullanılması hakkında daha fazla bilgi için oem@graebert.com adresinden “Order Desk”e başvurabilirsiniz.

ÇEŞİTLİ PLATFORMLARDA KULLANIM

ARES 3’lü CAD’in sürümleri, beş ayrı işletim sistemi (Android, iOS, Linux, MacOS ve Windows) ve ayrıca Web tarayıcılarında çalışır. Windows 7, 8 ve 10’da hem 32 hem de 64 bit sürümlerini desteklerken, Windows, Mac uyumlu tüm bilgisayarlarda ve Linux işletim sistemlerinde çalışan Suse, Fedora, Ubuntu, Debian gibi işletim sistemlerinde çalışır.

ARES Commander’ın özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için, arayüzde sağ üstte bulunan düğmeyi kullanarak veya F1 tuşuna basarak YARDIM’ı ziyaret edebilirsiniz.

ARES Commander ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz info@datakey.com.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.