AresCAD ile Lisanslarınızı Yönetin

Diğer CAD programlarına benzer arayüzü, üstün .dwg, .dxf vb. uzantılı dosya uyumluluğu, ömürlük lisans imkanı ile AresCAD ideal bir çizim programıdır. AresCAD, şu anda dünya çapında milyonlarca profesyonel tarafından kullanılan Graebert CAD teknolojilerinin en iyisini sunar.

AutoCAD’e benzer bir alternatiften çok daha fazlası olan ARES 3’lü CAD yazılımı, çizim üretkenliğinizi bir sonraki seviyeye taşır. Aynı Graebert hesabı ile masaüstünden (Windows, Mac, Linux), Akıllı Telefondan ( Android ve iOS) ve Bulut’tan DWGlerinize ulaşabilir onları düzenleyebilirsiniz. 30 yılı aşkın süredir CAD yazılımları üzerine araştırmalarını sürdüren Graebert’in ürettiği ARES Commander, FelixCAD ve PowerCAD’den sonra CAD teknolojilerinin üçüncü neslidir.

AresCAD, benzersiz lisanslama seçenekleri sunmaktadır:

  • Daimi(Ömürlük) Lisans: ARES Commander ile bir lisans alıp ömür boyu aynı CAD lisansını kullanabilirsiniz. Bu yöntem ile her yıl lisans ücreti ödemek zorunda kalmaz, yalnızca beğendiğiniz yıllardaki güncellemeleri alarak programınızı daha donanımlı hale getirebilirsiniz.
  • 1 lisans satın alın ve herhangi bir bilgisayardan çalışın – Çapraz Cihazlı CAD Deneyimi: ARES Commander ile aynı kullanıcı aynı anda 2 bilgisayara kadar çalışabilir ayrıca diğer bilgisayarlarda çalışmak için oturum açabilir. Bilgisayarları farklı işletim sistemleri altında bile kullanabilirsiniz.
  • Her yerde CAD: AresCAD’i satın aldığınızda, ARES Touch (Android ve iOS cihazlarınızda çalışmak için) ve bulut tabanlı çözümümüz ARES Kudo için 1 yıllık abonelik kazanırsınız.

Esnek ve uygun maliyetli lisanslama: Kalıcı lisans veya Flex lisans (ağ), bu size kalmış! AresCAD hakkında daha fazla bilgi almak için info@datakey.com.tr  adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.